Pinigų grąžinimas

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Norėdami grąžinti elektroninėje parduotuvėje įsigytas ne maisto prekes, tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekių pristatymo datos informuodami mus eveta@veta.lt (nurodykite užsakymo numerį ir grąžintinų prekių sąrašą). Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Pinigai grąžinami per 5 darbo dienas nuo tos dienos, kai prekė pasiekia eveta.lt nurodytu adresu.

Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote, jos negali būti naudotos, atidarytos ir turi būti tokios būklės, kokios buvo išsiųstos iš eveta.lt. Klientui tenka prekių grąžinimo išlaidos ir rizika.

Klientas ant grąžinimo siuntų turi nurodyti siuntėjo adresą. eveta.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti. Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke turi būti grąžintos tuo pačiu metu.