Dermo Norm N100 tbl

Kaina: 9.10 €
  • Aprašymas

Papildas odai ir kailiui.

Cinkas, Biotinas, Riebalų Rūgštys Omega 3 ir Omega 6. Natūralios Dermo Norm sudėtinės dalys padeda palaikyti normalią odos funkciją dermatozių ir stipraus plaukų slinkimo atvejais.

Dermo Norm Skirtas: dėl maisto medžiagų trūkumo atsiradusiems odos sutrikimams koreguoti, pleiskanojančiai ir besisluoksniuojančiai odai, neblizgančiam kailiui atstatyti, stipriam plaukų slinkimui slopinti, šunų ir kačių alerginių odos ligų atveju pasireiškusiam niežuliui palengvinti, kailio būklei ir kokybei pagerinti, seborėjos požymiams ir plaukų slinkimui malšinti. 

Sudėtis: vienoje tabletėje yra: 110 mg nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (Linoleno, Linolio, Arachidono, Eikozapentano (Omega 3 : Omega 6 = 1)), 75 mg Cinko Metionino Chelato, 2,6 mg Biotino, 20 mg Vit.E, kvapiųjų pagalbinių medžiagų iki 500 mg.

Naudojimas: Tabletę reikia suduoti gyvūnui vieną ar susmulkintą ir sumaišytą su ėdalu, kad lengviau prarytų. Rekomenduotina naudojimo trukmė: iki 2 mėn. Šuniui ar katei duoti 1-2 tabl. 10 kg kūno svorio per dieną.

Dėžutėje: 45 tabletės.

Panašios prekės
Kodas:
Kaina: 13.85 €
Kodas:
Kaina: 18.70 €