Complet Cat N45 tabl

Kaina: 8.70 €
  • Aprašymas

Natūralus ėdalo papildas, specialiai sukurtas patenkinti specialius vyresnio amžiaus ar suaugusių kačių poreikius, lėtinti senėjimo procesus, nusilpus ar sveikstant po ligų, tinka ir labai aktyvioms katėms, kaip papildoma priemonė esant diabetui ar nutukimui.

Complet Cat – tai vitaminų ir mineralinių medžiagų papildas katėms su specialiais poreikiais. Polifenoliai, kvercitinas ir miricetinas yra stiprūs antioksidantai, kurie saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeliamų pažeidimų, ilgina jų gyvenimo trukmę ir atitolina su amžiumi susijusius degeneracinius pakitimus. D-pinitolis – gliukozę kontroliuojanti medžiaga, tyrimais patvirtina, kad jis veikia hipoglikemiškai ir gerina gliukozės absorbciją bei pasisavinimą ląstelėse, tad kartu su maistine ląsteliena papildas efektyviai tinka kaip papildoma priemonė esant diabetui ar nutukimui. Pilnai subalansuotas vitaminų ir mineralinių medžiagų derinys - taurinas, argininas ir arachidono rūgštis būtini kačių racione, nes jų organizmas šių medžiagų negamina.

Sudėtis: Vienoje tabletėje yra: 2,2 mg arginino, 65 mg taurino, 4 mg d-pinitolio, 4 mg nepakeičiamųjų riebalų rūgščių omega 3 ir omega 6 (0,3 mg arachidono rūgšties), 1500 tv vit.A, 155 tv vit.D3, 1,4 tv vit.E, 0,3 mg vit.B1, 0,6 mg vit.B2, 0,2 mg vit.B6, 0,07 g vit.B12, 3,5 mg vit.C, 0,22 mg vit.K3, 1,45 mg kalcio pantotenato, 0,07 mg folio rūgšties, 2,8 mg nikotino rūgšties, 1,6 mg cholino, 12 mg kalcio karbonato, 4 mg dikalcio fosfato, geležies, mangano, vario, kalio jodido, cinko, natrio chlorido, magnio.

Naudojimas: Tabletę reikia suduoti katei vieną ar susmulkintą ir sumaišytą su ėdalu, kad lengviau prarytų. Rekomenduotina naudoti kol gyvūnas visiškai atsistatys. Katei duoti 1 tabl. per dieną.

Dėžutėje: 45 tabletės 

Panašios prekės
Kodas:
Kaina: 28.75 €
Kodas:
Kaina: 43.50 €