Feliway katėms purškalas 48ml

Kaina: 20.00 €
  • Aprašymas

Feromonai katėms.

Feliway padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius, sustiprinti nervų sistemą kačiukams ir suaugusioms katėms.

Feliway pamėgdžioja katės snukio feromonus, taip sukurdamas komforto jausmą ir gerą savijautą. Feliway padeda pašalinti ar prislopinti stresą ir katėms lengviau prisitaikyti prie modernaus gyvenimo. Aktyvi sudedamoji Feliway dalis yra specifinė katėms, neturi įtakos kitoms gyvūnų rūšims ar žmonėms. Be jokių apribojimų galima naudoti visose patalpose, kuriose yra žmonių. Feliway saugiai naudojamas atkurti natūralų elgesio balansą situacijose, kai katė rodo emocinį nestabilumą žymint teritoriją, vertikaliai draskant, netekus apetito ar sumažėjus domėjimuisi aplinka. Remiantis tyrimais, teritorijos žymėjimo atveju, Feliway efektyvumas yra 74-97%.
Pakuotė: 60ml buteliukas su feromonais – sklaidytuvo papildymas.

Sudėtis: kačių skruostinio feromono F3 grupės sintetinis analogas 2%, pagalbinių medžiagų iki 100g.

Naudojimas: Feliway padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius kačiukams ir suaugusioms katėms. Jei yra ligos požymių, kreipkitės į veterinarijos gydytoją.
Naudojimo būdas: purškiama aplinkoje, 8-10 paspaudimų 15 minučių prieš įleidžiant katę į norimą aplinką. Rezultatas trunka apie 1,5-2 val. Kartokite purškimą po 1,5-2 valandų arba pastebėjus atsinaujinusius streso požymius. Prieš naudojimą suplakti. Nepurkšti tiesiai ant gyvūno. Naudoti tik katėms.